Výroba keramiky

Jako malá holka jsem byla velice taková manuálně zručná, takže jsem velice často pomáhala otci v garáži, když tam něco vyráběl. Jenomže jak už to, tak bývá, tak vždycky dospělý rodiče malé děti vyhání, protože si myslí, že tam jenom pouze překáží a něco tam v garáži zničí. A bohužel tohle byl i můj případ. A já jsem stále chtěla něco kutit s otcem ve sklepě anebo na půdě, jenomže otec mě stále vždycky vyháněl a stále si potom se hádal s mojí mámou, že mě neudrží doma. Jenomže jak chcete udržet malé sedmileté dítě, aby stále jenom se dělo doma a koukalo na televizi? Tohle prostě nejde a já jsem chtěla být se svým otcem a stále něco vyrábět. Nakonec to dopadlo tak, že mě moje máma přihlásila do keramiky. A musím říct, že keramický kroužek mě opravdu hodně bavil a byla jsem opravdu nadšená, že mě moje máma do keramického kroužku přihlásila.

Na tuto práci musíte být zruční.

A opravdu hodně mě to bavilo. A později, když jsem potom dostudovala, hledala jsem taky nějaké zaměstnání, které mě bude opravdu více bavit. A když jsem najela na webové stránky imtts.cz, kde vyrábějí keramické díly, tak jsem byla opravdu v sedmém nebi, protože prodej keramických dílů, jako například různých komponentů do dalších strojů, které se prodávají dál, by mě opravdu hodně bavil. Pokud i vás by zajímal prodej keramických dílů, můžete se podívat na webové stránky imtts.cz, kde najdete různé kategorie, jako například keramické komponenty, které se vyrábějí opravdu precizně a kvalitně.

Keramika je velmi staré řemeslo.

Opravdu to není práce jenom tak pro někoho, kdo by se chtěl flákat. Keramické komponenty jsou tady od toho, aby se dále prodávaly a sloužily dále. A proto taky musí být opravdu kvalitně a precizně zpracované, aby koncový zákazník si nestěžoval a aby taky zákazník měl opravdu kvalitní zboží, které si koupil. A jsou různé zaměstnání, jako například výroba a prodej keramických dílů, na což musíte být opravdu manuálně zruční. Opravdu by na tak důležitou manuální práci nedali jenom tak někoho, kdo má obě ruce levé, s tím mi každý musí souhlasit.