Také se potýkáte s nespokojeností v práci? Změňte to, a to lehce!

Stále více lidí není spokojených ve svých pracovních pozicích. Zůstávají ale na místech i dále a ani se nepoohlíží po jiné pracovní pozici. Ale proč? Proč, když je někdo nespokojený s tím, co dělá se nedívá i jinde? Nebo si nepromluví s vedením, aby mu případně hledali jinou práci, pokud můžou. Takže co brání lidem jen stagnovat a stěžovat si na svou práci, ale nic pro to neudělat, aby mohli být šťastní? Prvním krokem je si opravdu uvědomit, že práci chcete změnit a druhý krok je ji začít hledat!

Kariéru https://www.schoellerallibert.com/cz/kariera/ můžete hledat na webových stránkách různých firem. Vždycky totiž nenajdete na pracovních portálech všechny možné nabídky. Pokud stojíte o nějaké zaměstnání v určité firmě, tak denně sledujte jejich kariérní stránku a není od věci tam zaslat také e-mail s životopisem a motivačním dopisem, aby o Vás věděli. Pokud danou firmu také navštívíte, tak to chyba také nebude, ale naopak projevíte skutečný zájem o pracovní pozici u nich.

pracovní tým

Dívejte se také na různé kurzy, které Vám mohou pomoci naplnit Váš sen o změně práce. Pokud nejste dostatečně kvalifikovaný, tak není od věci si dostudovat nějakou školu anebo si udělat certifikaci či kurzy, abyste ve svém životopise opravdu zazářili a byli od ostatních zájemců odlišní a více chtěný.

žena u počítače

Motivační dopis napište tak, aby byl odlišný od životopisu. Hlavní chyba je, když napíšete motivační dopis stylem jako je psaný Váš životopis. Do motivačního dopisu totiž píšete, co přinesete firmě a proč v ní chcete pracovat. Takže upusťte od „kopírování životopisu“ a dejte si práci s tím s motivačním dopisem. Žijte svůj život naplno a v takovém prostředí ve kterém Vám je dobře. Změňte, co se změnit může a budete každé ráno vstávat s úsměvem na tváři. Pracujte v kolektivu, který je Vám sympatický a mějte vedení, které po Vás nebude šlapat kvůli každé maličkosti, které si mohou vymyslet. Žijte!