Samozřejmě, je to lepší varianta

Ano, lepší varianta, kde že stavět. Jak sami víte ze svých i jiných zkušeností, je to hodně starostí co obnáší taková stavba i například jen zahradního domku. To shánění nedostupných řemeslníků, chybějícího materiálu na stavbu, shánění dokumentací, získat různá povolení a razítka na úřadech. A vy se tomu samozřejmě velmi chytře vyhnete. Koupíte si hotový dům, tedy mobilhaus, jak zní jeho obchodní název a společnost mobilheim praha vám ho doveze a umístí na vaši vlastní zahradu. Po napojení na inženýrské sítě můžete velmi rychle bydlet. A to ve svém. A pozemek, tedy vaše zahrada, není poškozená stavebními stroji. Tak jak to bývá při tradičních stavbách.

veze vám mobilheim

Ale vybrat si tento dům není moc jednoduché, těch možností je na výběr totiž strašně moc. Například můžete mít mobilní dům použitý, nebo úplně nový, nebo také komplet zařízený nebo bez zařízení. Vybrat si můžete typ střechy, obložení, fasády, vybrat si také můžete, kolik bude a jaké zateplení. Polystyrén nebo speciální vata? Také máte možnost si vybrat v dnešní době důležitý typ topidla, na plyn, elektřinu nebo i krb či krbová kamna na tuhá paliva. Sami víte, co ceny dnešních energií obnáší.

tady bude mobilheim

Je to jen na vás. Moc tady neváhejte, už jste mohli letošní svátky trávit v novém a hlavně svém rodinném domě. V něm bude podle vašich požadavků kompletní koupelna i s pračkou a sprchovacím koutem, kompletně zařízená kuchyně s lednicí, sporákem a digestoří. Co chtít více. A žádné stěhování vašeho starého nábytku, pokoje budou rozmístěné dle vašich přání a budou zde nejen postele, ale také i sedačka. Nejen to, také i křesla, židle, stoly, skříňky, prostě vše pro váš nový život mimo město. Takže už žádné placení drahých nájmů ve vašem bytě, těžké platby za služby ve městě. Ne, tady budete svými pány. A navíc máte zahradu, kde si vždy něco můžete vypěstovat pro potřeby celé rodiny.