Podporujte své děti v pohybu

Děti potřebují mnoho pohybu a zábavy, aby se zabavily a rozvíjely. Pokud vám jde o to, aby vaše děti měly neustálou možnost zábavy i pohybu přímo u vás doma, zvažte nákup dětského hřiště. Mít jej doma má několik východ oproti tomu veřejnému.

  • Máte jej kdykoliv k dispozici
  • Máte jej sami pro sebe
  • Můžete si postavit jaké atrakce chcete
  • Atrakce můžete měnit podle potřeby dítěte
  • Hygienické používání

dětské hřiště

Veřejná hřiště jsou sice pro děti fajn, ale někdy jsou ve velmi špatném stavu a jejich údržba je zanedbaná. I proto může být jejich používání nebezpečné a nehygienické. Těmto problémům se můžete vyhnout nákupem domácího dětského hřiště, do kterého si můžete atrakce vybrat podle toho, co vaše děti zrovna využívají nejvíc. U nás najdete pro děti všechno – prolézačky, domečky i houpačky.

Naše výrobky kupují rodiče ale i města, protože naše prvky se hodí kamkoliv. Pokud uvažujete nad pořízením pro vaše rodinné radovánky, můžete si vybrat z naší široké nabídky máme k dispozici několik druhů houpaček, skluzavek i celých dětských hřišť. Houpačka na zahradu Detskahriste je skvělým dětským společníkem, a najdete ji u nás v provedení klasické houpačky na dřevěné konstrukci, jako sedátko na řetězech, které se dá připevnit například na strom, nebo pérovou houpačku pro nejmenší děti. Každé dítě si u nás najde houpačku, kterou má rádo, a na které se zabaví na dlouhé hodiny. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva a jsou ošetřeny proti plísním a dalším škodlivým vlivům. Samozřejmostí jsou veškeré bezpečnostní normy a standardy. Naše konstrukce jsou pevné a zaručují vašim dětem bezpečnou zábavu.

dřevěná houpačka

U nás si můžete sestavit několik druhů sestav. Díky několika prvkům získáte celé hřiště, které si vaše děti oblíbí. Zakomponovat do nich můžete například

  1. Pískoviště
  2. Skluzavky
  3. Domečky

Díky našim komponentům budou mít vaše děti mnoho zábavy a pohybových aktivit.