Orlické hory jsou skvělým místem pro dovolenou – Vyrazit tam můžete v létě i v zimě!

Přemýšlíte, kam vzít rodinu na zimní dovolenou? I když u nás není sněhu tolik, jako v zahraničí, i u nás můžete zažít skvělou zimní dovolenou.

Orlické hory jsou skvělým místem pro dovolenou – Vyrazit tam můžete v létě i v zimě!

Hory jsou místem, kam se dá vyrazit kdykoliv. V jakémkoliv ročním období se tam jistě zabavíte, najdete vyžití nejen pro děti, tak i pro dospělé. Navíc v létě jsou hory ideálním místem, kam můžete vyrazit na dovolenou, když zrovna nemusíte velká vedra nebo ležení na pláži. A v zimě? V zimě jsou hory samozřejmě rájem lyžařů i běžkařů. Navíc děti můžete na horách naučit lyžovat nebo je vzít na větší kopec na sáňky. Na horách zkrátka budete mít vždycky co dělat. Ideální jsou například Orlické hory, co vám všechno nabízí?

muž lyžař

Buková hora

Horský resort Dolní Morava Buková hora je skvělým místem pro dovolenou. Můžete si sem vyrazit i v létě, i v zimě. Navíc zde obvykle i během zimních měsíců, kdy jinde není příliš moc sněhu, najdete vždy skvělé podmínky pro lyžování. Určitě tak nemusíte přemýšlet jen nad dovolenou v zahraničí, skoro jako v Alpách se můžete cítit totiž i zde. A kde se ubytovat? Máte opět řadu možností. Můžete se ubytovat v blízkosti sjezdovek, v penzionech nebo v chatkách, kde budete mít dostatek soukromí i pokud vyrazíte s celou rodinou nebo partou přátel. Zdejší prostředí má prostě své nezaměnitelné kouzlo. Můžete se tu věnovat samozřejmě i turistice. Ne vždy je nálada a chuť vyrazit na lyže.

zasněžené hory

Na hory i v karavanu

Buková hora je otevřena všem, v nabídce je i možnost parkování pro karavany. Samozřejmě i s přípojkami a vším, co je zapotřebí mít po ruce, když vyrazíte na dovolenou v karavanu. Hory pak zcela jistě budou mít zase úplně jinou atmosféru. V okolí najdete i mnoho restaurací, kde se můžete občerstvit, takže potíže s prázdným žaludkem určitě mít nebudete a žízní taky trpět nebudete. A výběr sjezdovek? Ten je tu bohatý, stejně tak je k dispozici i lyžařská škola pro všechny, kteří potřebují své dovednosti na lyžích dopilovat.

Už víte, kam příště vyrazíte na dovolenou? Zkuste objevit kouzlo a krásy Orlických hor.