Odpočiňte si v kosmetickém salónu

Právě kosmetický salón vám v péči o pleť pomůže. Najděte si ale opravdu kvalitní kosmetický salón, ve kterém se budete cítit dobře a příjemně, a bude se vám v něm líbit. Samozřejmostí je příjemná kosmetička, se kterou prohodíte pár slov, a která vám poradí se správnou péčí o pleť. Nezbytností je čistota kosmetického salónu a dodržování základních hygienických pravidel, což znamená zejména mytí rukou před počátkem jakéhokoliv ošetření, používání čistých a dezinfikovaných nástrojů. Takový salón můžete najít prostřednictvím doporučení kamarádky, nebo metodou pokus omyl, kdy vyzkoušíte více salónu a najdete si ten, který vám bude nejvíce sedět. Většinou jej pak totiž navštěvujete pravidelně po dobu několika let.
Správnou péči o pleť je potřeba zahájit již v brzkém věku. Dívky ve Francii chodí na kosmetiku již od 15 let, protože se zde uplatňuje heslo, že krásná pleť musí být zdravá, vyživená a šťavnatá, teprve potom je její krása podtrhnutá líčením. Co většinou komplexní procedura v kosmetickém salónu zahrnuje?
terapie pro tělo
· Vmasírování čistícího balzámu, pomocí nějž dojde k otevření póru, které se pak snáze vyčistí.
· Čištění pórů a peeling.
· Nanesení masky, která se nechává působit okolo dvaceti minut a následně se setře teplou žínkou.
· Na konci procedury je pleť ošetřená balzámem či pleťovým krémem.
· Součástí však může být také masáž obličeje.
výroba esencí
Tento výčet je přibližný, protože se liší v každém konkrétním salónu. Někde pak tedy obsahuje ještě více fází, někde naopak méně. Vše se odvíjí rovněž podle ceny, kterou jste ochotní do ošetření investovat. Zaručeně je však jisté, že vám takové ošetření pleti dodá obrovskou výživu a vzpruhu, kterou jistě tolik potřebujete.
Rovněž si od kosmetičky můžete vyslechnout rady, jak se správně o pleť starat v prostředí domova tak, abyste podpořili výsledný efekt a prodloužili jeho trvání.