Nové bydlení

Vždycky jsem chtěla bydlet v takovém domečku, který by se mi líbil a byl velmi praktický. Jenomže já jsem takový ten typ člověka, který neoplývá moc penězi a nemám peníze nazbyt. A navíc taky už není moc míst, kde by se dal postavit opravdu pěkný domek. Samozřejmě, že pokud jsem byla sama, tak jsem si ani žádný dům nemohla dovolit. A vlastně jsem si nemohla dovolit ani nějaké lepší podnájem v bytě, kde bych mohla se svou dcerou být. Protože jako matka samoživitelka jsem si opravdu nemohla vyskakovat. I když jsem měla velké sny a plány do budoucna, vždycky mi to většinou nevyšlo. A stejně tak jako mí dva poslední vztahy s partnery. Byla to naprostá katastrofa a propadák. Proto jsem byla ráda, když jsem si po roce a půl samoty našla přítele, který je sice o jedenáct let starší než já, ale opravdu skvělé nám to klape.

Dřevo je pěkný materiál.

Tento muž už je úplně vyspělý, a to se mi líbí. A on sám mi řekl, že celý život bydlel v dřevostavbě. Vůbec jsem nevěděla, co to vůbec ta dřevostavba je. A když mi všechno řekl, jak dřevostavba funguje a co to vůbec je, tak jsem se ihned do dřevostavby zamilovala. Sice jsem ji ještě neviděla na vlastní oči, ale podle přítelova vyprávění mi přišla dřevostavba jako perfektní místo na bydlení.

Líbilo by se vám tady žít?

Takže neuplynuly ani dva roky a my jsme si už pořizovali svou první novou dřevostavbu. A bylo to úplně nová dřevostavba, ne z druhé ruky. A jsem šťastná, protože navíc k mé dceři přibyla ještě jedna dcera, kterou mám se svým novým přítelem. A všem čtyřem se nám v nové dřevostavbě líbí. A jak by se vám líbil život v pěkné a útulné dřevostavbě? Myslím si, že je to hle podle mého názoru takové skvělé bydlení budoucnosti. A abych pravdu řekla, tak mi dřevostavby přijdou podle vzhledu naprosto dokonalé a jsou asi taky více ekologické. jsem ráda, že nám tohle můj přítel navrhnul.