Nezapomeňte na venkovní akci pořídit párty stan

Také máte rádi letní oslavy, koncerty a spoustu dalších akcí konaných ve venkovních prostorách? A kdo ne! Když se koná venkovní akce nebo oslava, je třeba se především zaměřit na to, aby nás nepřekvapila nepřízeň počasí v podobě deště nebo bouřky. Ale i sluníčko v horkých dnech může být problém, když se není kam před ním alespoň na chvíli schovat.

Děti na oslavě

Ideální volbou jsou takzvané párty stany. Zajistí stín a zároveň střechu před případným deštěm. Pokud nemáte vlastní a nebo potřebujete zastřešit větší plochu, tak určitě přemýšlíte, kde tak velký párty stan sehnat. Jestli nemáte v plánu jeho koupi, máme pro Vás tip. Existují firmy, které přijedou ve smluvený termín na dané místo, stan postaví. Popřípadě dodají další objednané věci a doplňky. V nabídce mívají například židle a podsedáky, stoly a ubrusy či křesla nebo výzdobu samotných párty stanů. Vše Vám nachystají podle Vašich přání. Po skončení akce si vše zase sbalí a odjedou. Ceny půjčení bývají rozumné a montáž s následnou demontáží mívají už v ceně půjčovného. Má to soustu výhod. Tuto starost můžete hodit tedy za hlavu. Při konání akce to jistě uvítáme, protože všichni dobře víme, že organizace je náročná. Další výhodou je to, že pokud párty stan nevyužíváme tak často, ale spíše příležitostně, půjčení je to pravé. Koupě by byla zbytečná investice. Navíc stany, které firmy půjčují bývají ve skvělé kvalitě. Jsou to odborníci a ví, že se vyplatí půjčovat stany, které laicky řečeno „něco vydrží“. Je to výhodné pro obě strany.

Přípitek sektem

Tak už se Vám v hlavě zrodil plán na tu velkolepou párty? Mně jo! Díky pronájmu párty stanu Partystany AZ jsem si vyškrtnuta ze seznamu zařizování onen párty stan, zajištění posezení a výzdobu. Fantastické!. Byla jsem na začátku organizace nervózní, jak to vše zvládnu. Znáte to, aby se nic nepokazilo a vsichni byli spokojení. Teď už nervozita opadla. S nimi to zvládnu hravě!