Moderní chata na zimu i léto

Mnoho lidí se v problematice dovolené rozhoduje na poslední chvíli. Mohou k tomu mít různé důvody, ale je tu jeden problém, a to především to, že nemáte vůbec žádnou jistotu, jaké budou volné ubytovací kapacity. To znamená, že budete muset hodně dobře hledat nebo si prostě trochu víc připlatit. To se vám ale nemůže stát, pokud budete na dovolenou jezdit do svojí vlastní nemovitosti, tudíž se budete moci maximálně tak zeptat jenom sebe.

chorvatsko

Je tady pro vás jedinečná příležitost, existuje totiž někdo, kdo by vám hravě pomohl s koupí nemovitosti v Chorvatsku, ze které si budete moci udělat takové svoje sídlo pro dovolenou, ať už budete chtít v létě nebo v zimě. A může se tam vydávat celá vaše rodina nebo vaši kamarádi a známí. Jednalo by se tedy o apartmán v apartmánovém domě ve velice útulném a malebném městečku nedaleko vzdáleného od většího města Šibenik, které najdete na mapě kousek nad chorvatským městem Split.

more

Váš byt by se skládal z dvou ložnic, dvou koupelen, obývacího pokoje s kuchyní, a samozřejmostí je také terasa s výhledem na moře, což je samozřejmě nezbytností takovéto záležitosti. Parkovací místo je k apartmánu automatické, to samé i sklep. No ale ten nejbáječnější fakt si necháváme na konec – měli byste to na pláž pouhých sto metrů! Takže kdykoliv byste si potřebovali odskočit na WC nebo na nějaké jídlo domů, máte to hned. Podívejte se na nabídku Apartments NENO Žaborič Najadranu.cz a udělejte si dodatečně radost jakoby od Ježíška. A na jaře tam hned můžete vyrazit. Vy i celá vaše rodina nebo kamarádi. Kolik lidí může říci, že jim takový prázdninový apartmán říká pane? Nebojte se toho a splňte si váš sen o ideální dovolené vždy, když si jí budete chtít udělat. Tento nákup vám navíc zprostředkují přímo Češi, kteří v této lokalitě bydlí a žijí několik let, takže se na jejich služby budete moci spolehnout.