Mějte krásný úsměv


Mít krásné a zdravé zuby je snem snad každého člověka. Zuby jsou nedílnou součástí našeho vzhledu, a je potřeba o ně pečovat. Je zarážející, kolik lidí se stará o svůj vzhled, ale o zdraví už ne. Přitom právě zuby potřebují také řádnou péči. Pravidelné čištění je základem, který by měl být naprosto samozřejmý pro nás všechny, ale není tomu bohužel tak. Spousta lidí má problém s čištěním, protože používají nejen nevhodné pomůcky, ale hlavně nevhodnou techniku. Lidé zapomínají chodit nejen na preventivní prohlídky, ale opomínají i návštěvy dentální hygieny.

bílé zuby

Starejte se o ně
Pokud toužíte po dokonalých zubech, nezbývá vám nic jiného, než se o ně začít pořádně starat. Jestliže vás trápí nějaké potíže, je potřeba je vyřešit, a poté se může věnovat estetické stránce. Naše klinika má zatím volná místa a přijímá nové pacienty, a to jak na ošetření, tak na bělení zubů v Praze. Čeká vás

  • Tým lékařů s několikaletou praxí
  • Příjemné a moderní prostředí
  • Uživatelsky přívětivý online objednávkový formulář
  • Dobrá dostupnost díky třem pobočkám
  • Široká nabídka služeb

zákrok u zubaře

V naší klinice se setkáte pouze s příjemným a profesionálním přístupem všech zaměstnanců, kteří se postarají o to, aby byly vaše zuby hezké a zdravé. Bělení zubů je dnes zcela běžná procedura, která vám dodá krásný a zářivý úsměv. Kvalitní bělení prováděné na klinice nemusí stát hodně peněz, u nás jej můžete mít od 7 tisíc korun, což je v Praze skvělá cena. Bělení u nás probíhá metodou Pure Whitening, a to ve dvou variantách – u nás na klinice, kde vám zuby vybělíme kompletně, a případě v druhé variantě si je můžete bělit i doma po poradě na naší klinice. Už se za zuby nebudete muset stydět, ale budete se moct doširoka usmívat – budete k tomu mít důvod. Tím důvodem budou krásné zdravé a především bílé zuby, které si z naší kliniky můžete odnést i vy.