Láska ke zvířatům a její projevy

Láska ke zvířatům je nádherná věc. Pro člověka je to dokonce mnohdy jediná spřízněná duše, kterou ve své blízkosti mají. A to nemusí být jenom pes nebo kočka. Spřízněnou duši můžete najít i mnohdy v nenápadném zvířeti jako je zakrslý králíček nebo křeček či akvarijní rybička. Protože zvířata budou mít blahodárný vliv na váš život. Budete se cítit mnohem lépe a také získáte nejlepšího přítele na celý život. Můžete si být jisti, že vás nikdy neopustí a budou vám věrni, dokud budou moci. Vašemu zvířeti bude jedno kolik máte peněz nebo jaké jsou vaše poměry. Bude vždy stát při vás.

láska ke zvířatům

Přivítá vás, když přijdete z práce a nikdy nebude mít špatnou náladu. Ale podobné chování očekává taky od vás. Vaši lásku prosím ukazujte jen tím nejlepším a nejlaskavějším způsobem, který umíte. Chovejte se k nim vždy vlídně a zajistěte jim jen ty nejlepší podmínky které můžete. Protože jen tímto způsobem se láska ke zvířatům projevuje. potřebují vědět, že je milujete a že vám na nich záleží. Od každodenního pobytu venku, přes plnou misku a také mazlení a vlídné zacházení. Pokud budete svoji lásku projevovat zlepší se vaše psychická pohoda. A hladiny stresu v těle se o hodně zmenší.

láska ke koním

Také je důležité se zamyslet, jestli není také vhodné projevovat lásku i zvířatům ke kterým se moc hezky nechováme. Například zvířata, která jsou chována ve velkochovech v naprosto nevyhovujících podmínkách. Je potřeba se nad tím zamyslet a podívat se na tento problém očima lásky. A něco s tím začít dělat. Ne jenom naši mazlíčci si zaslouží lásku. Co kdybychom společně zastavili průmyslové velkochovy. A místo toho se vrátili k menším chovům na bio farmách a snažili se třeba jen o malinko omezit konzumaci masa. Kdyby se to povedlo změnil by se celý svět. Již v současnosti se doslova přejídáme masem a produkujeme mnohem víc, než potřebujeme k životu. Co se stát ohleduplní k sobě i ke všem živým bytostem.