Krásné vlasy

Vždycky jsem měla celý život takové řídké a slabé vlasy. A nikdy jsem neměla takovou tu krásnou pověstnou kštici, která se líbí mužům. Vždycky jsem chtěla mít krásné vlasy, jako třeba nějaká princezna. Tohle byl můj sen, když jsem byla dítě. Opravdu jsem záviděla pohádkovým princeznám, že mají krásné zlaté a husté dlouhé vlasy. Navíc vlasy mě vlastně ani moc nerostou. A protože jsem měla v dětství opravdu řídké vlasy, tak moji mámu opravdu nic lepšího nenapadlo že mě ostříhat na ježka. Měla jsem v šesti letech opravdu krátké vlasy, dlouhé asi pět nebo šest centimetrů.

Stále mám blond vlasy.

Ani vám nemusím popisovat, jak jsem v tom věku jako dítě obrečela. Jenomže moje máma si myslela, že když mi ostříhá vlasy, tak později zhoustnou. Jenomže jak už všichni víme, tak v dnešní době je to úplný klam a není to pravda. Pokud ostříháte vlasy, tak vám logicky samy nezhoustnou, protože už máte daný počet vlasových cibulek, ze kterých rostou vlasy. Takže mi pak trvalo asi šest let, než mi vlasy dorostou alespoň po lopatky. Zkoušela jsem v dnešní době brát kolagen na vlasy. Víte vůbec, že existuje kolagen na vlasy?

Líbí se vám růžové vlasy?

Já jsem to ještě donedávna nevěděla, myslela jsem si, že to ani neexistuje. Kolagen na vlasy? Asi novinka. Takže s kolagenem je to tak, když chcete mít dobré svaly a klouby a taky v neposlední řadě pleť a vlasy. Nicméně ale když jsem se ptala v lékárně, že potřebuji nějaké vitamíny na vlasy, tak mi paní doktorka v lékárně doporučila, abych brala kolagen na vlasy. Byla jsem docela v šoku, protože jsem o tom slyšela tehdy poprvé. A nyní, je to už osm měsíců, co beru kolagen na vlasy a musím říct, že jsem opravdu nadmíru spokojená. A za ty měsíce se mi opravdu zlepšila kvalita vlasů a taky vypadají zdravější a myslím si, že mi taky vlasy po kolagenu na vlasy rostou o něco rychleji, opravdu jsem si vybrat lépe nemohla.