Krásné nehty i bez chemie

Ekologie už je dlouho i v oblasti kosmetiky
V posledních letech je ekologie obrovské téma, které proniká do všech oblastí našeho života. Ekologie se řeší už v i oblasti kosmetiky. Dnes je zcela běžné, že se mnoho lidí dívá na složení kosmetických produktů, které si kupuje. Jednak kvůli přírodě, protože se nechce podílet na znečišťování životního prostředí, ale hlavně kvůli sobě, protože si lidé začali uvědomovat, že to co používají, může mít velmi negativní vliv na jejich zdraví.

lakování nehtů

Zprvu se složení řešilo hlavně u tělové a pečující kosmetiky, ale nyní se mnoho lidí zajímá i o složení dekorativní kosmetiky. Lidé už zkrátka nechtějí na své tělo dávat toxické látky, a to je dobře. Jenže úplně neví, čím by mohli produkty s toxickým složením nahradit. http://mene-solit.cz/sul-a-zdravi/cim-nahradit-sul/ Řešením je přírodní kosmetika. Dnes je už na takové úrovni, že i bez chemických koktejlů dodá požadované vlastnosti například na vaše vlasy či oči. Hitem poslední doby je přírodní lak na nehty Pulo, který neobsahuje chemikálie jako ftaláty a parabeny nebo deriváty ropy.

nalakované nehty

Přírodního laku se bát nemusíte
Přírodní lak se chová úplně stejně jako ten chemický. Nehet potáhne dostatečnou vrstvou barvy, která dlouho vydrží. Odlakovat nehty můžete odlakovačem či tampony, rovněž s přírodním složením. Vyhýbejte se toxickým produktům a snažte se používat ty přírodní. Vyzkoušejte přírodní lak, který má stejné kvality jako ten toxický, takže se nemusíte bát, že by barva nevydržela dlouho. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo má rád přírodní kosmetiku, zkuste jí darovat přírodní lak, který ji určitě příjemně překvapí. Vybrat můžete z moha odstínů a dárkových kazet, které potěší každou milovnici manikúry a pedikúry. Odstínů je v nabídce skutečně mnoho, takže nebudete mít problém si vybrat lak s přírodním složením, který se vám bude líbit a který na nehtech dlouho vydrží.