Kontrola elektriky

Tyto výrobky jsou napájen elektřinou, kterou k nim nějak musíme přivést. A tak máme doma také spoustu zásuvek, kabelů, prodlužovaček, nástavců a já nevím čeho možného ještě. Dráty samotné jsou ve zdi, ty nevidíme, a ani nevíme kolik metrů se jich tam pod omítkou ukrývá. Ale to nás tak moc zajímat nemusí. Co by nás zajímat mělo, je jejich stáří a z čeho jsou. Taktéž ke všem spotřebičům bychom měli upřít svou pozornost. Povězme si upřímně. Kupovali jsme vždy kvalitní výrobky? Nezlákala nás krása a láce rychlovarné konvice někde v tržnici? Jsou všechny starší výrobky v domácnosti ještě v pořádku?

světlo

To, že fungují neznamená, že někde uvnitř se neděje něco, na co můžeme doplatit http://www.rozhlas.cz/strednicechy/aktualne/_zprava/firma-byvaleho-rathova-spolupracovnika-businy-musi-na-danich-doplatit-pres-80-milionu-rozhodl-soud–1730814 a co může vyústit v pěkný průšvih, nebo i katastrofu. Nevěříte, já vím. Ale schválně se podívejte na web požárníků, třeba zrovna vašeho kraje, kolik požárů vzniklo vinou závady na přístroji. Ta čísla vás překvapí a možná i donutí k zamyšlení.

kabely

Jak se vůči takové katastrofě bránit? Není to zase tak složité. Stačí si zažádat o revizi a můžete to udělat klidně ihned zde, přes tento článek. Neváhejte ani minutu a klikněte na odkaz uvedený níže. Je to ten jinak barevný text a přes něj se dostanete na firmu, která revize elektro provádí. Tato společnost k vám vyšle pracovníka, který vše zařídí. Ne, nebude to nějaký nýmand, ale takový člověk, který se tím živí a je dokonalý profesionál se všemi potřebnými zkouškami, atestacemi a znalostmi.

Naše normy na tyto lidi jsou totiž dosti přísné a atestace, nebo jak se to přesně jmenuje, není dána každému, kdo si o to řekne. Proto máte záruku nejvyšší odbornosti. Navíc je naprostou samozřejmostí po provedené práci vystavení příslušných „papírů“, kde je zpráva a tom, že je vše v pořádku. Pokud není, většinou se ihned provádí náprava. Takže neváhejte a klikněte si na onen link, nevíte, zda u vás doma někde netiká časovaná nálož.