Jeho kolegyně


Můj přítel byl v posledních mÄ›sících hodnÄ› v kontaktu se svou kolegyní. Tvrdil, že to není nic jiného než dobré přátelství a že si s ní rozumí více než se svými ostatními kolegy. Nejsem žárlivý typ a věřím v přátelství s opaÄným pohlavím, ale tohle mÄ› prostÄ› Å¡tve. ZaÄal se s ní scházet po práci, nÄ›kdy s jinými kolegy a nÄ›kdy jen s ní. V jednu chvíli se scházeli jen oni dva téměř každý den po práci. Je svobodná a mluví s ním o svém romantickém životÄ›, vÄetnÄ› romantických vztahů, které mÄ›la s jinými kolegy.

par

Není moc romantický typ, ale psal jí skoro každou noc a schovával svůj telefon, abych ho nevidÄ›la. Taky jí psal poezii. MnÄ› žádnou poezii nikdy nesložil a romantický ke mnÄ› nijak extra nikdy nebyl. Řekl mi, že prostÄ› nechce, abych vidÄ›la její jméno a rozÄilovala se, jak se to už jednou stalo, a že ve skuteÄnosti není mezi nimi nic jiného než dobré přátelství. Neskrýval, když spolu chodili ven a do restaurací, a Äasto mÄ› zve, abych se pÅ™ipojila, díky Äemuž by to prý bylo o nÄ›co lepší. Párkrát jsem se pÅ™idala, ale oni dva ve mnÄ› vždy vyvolávají pocit, že jsem jako páté kolo u vozu, zatímco oni vtipkují a žvaní o svých kolegách a o svém osobním životÄ›.

par

 Když jsem se snažila projevit a vyjádÅ™it své pocity, pÅ™ipadala jsem si prostÄ› jako ta bláznivá holka, která ho nenechá, aby se stýkal s jinými ženami, ale tohle mi prostÄ› vadí. Trápí mÄ› to, nÄ›kdy kvůli tomu i breÄím. Jenže mi pÅ™ijde, že přítel si to užívá a vůbec mu nevadí, že já se kvůli tomu trápím. Navíc si myslím, že jeho kolegynÄ› z práce ho chce a on jen Äeká na příležitost, aby mohl ode mÄ› odejít. Já se v takovém vztahu trápím a myslím si, že v takovém stavu dlouho nevydržím. Dokonce jsem uvažovala i nad rozchodem, ale bohužel partnera stále hroznÄ› moc miluji a o to těžší to pro mÄ› je, jenže stejnÄ› mi asi nic jiného nezbývá, než na nÄ›ho zapomenout.