Doplnění outfitu

Outfit bez doplňků je jako ryba na suchu a není ničím zajímavý, proto i když budete mít na sobě sebevíc dražší outfit a sebevíc značkovější, bude bez doplňků vypadat stejně obyčejně jako outfit složený z kousků fastfashion, které se dají koupit za pár korun v každém obchodě a většinou nevypadají originálně. Proto pokud chcete, aby měl váš outfit nějakou úroveň, musíte sáhnout ne po drahém outfitu za několik tisíc, ale po správných doplňcích, bez nich je totiž outfit každý úplně stejný, to si pište. Jakmile nebude outfit ničím zvláštní, nepočítejte s tím, že s ním někoho ohromíte.

prsten

A vy můžete mít klidně i oblečení za pár korun a pokud ho dobře sladíte, bude vypadat elegantně a velmi draze. Jde jen o to, s čím to nakombinujete a jak to spolu hraje. Zase pozor na to, abyste outfit zbytečně nepřekombinovali. Mimochodem kombinací nemyslíme to, že si vezmete outfit za pár stovek a k tomu pásek od nejmenované značky za několik tisíc. Tím to nezachráníte, ani kdybyste chtěli. Kombinovat neznamená rozbít celý outfit jedním drahým kouskem. O to vůbec nejde. Jde o kombinaci bez toho, aniž byste mysleli na nějakou značku a kolik daný kousek stál.

šperk

Tím pravým a dobrým doplňkem, který se používá nejčastěji k doplnění outfitu bývá nějaký šperk. Je jedno, jestli to je náhrdelník, náramek nebo náušnice, hlavně cokoliv, co váš outfit rozjasní. Protože k tomu šperky jsou, dodají outfitu šmrnc. Pokud nechcete nějaký z výše zmíněných, hledejte mezi originálními brožemi. Ty si připnete na váš kousek, na halenku nebo na sako a bude vše vypadat hned jinak. Brože jsou jakékoliv, jen musíte hledat a věřte, že najdete přesně to, co hledáte. Vyberte si hlavně takovou brož, která vás dokonale vystihuje a nějak se k vám hodí. Nevybírejte si něco, co nedává smysl anebo něco, co je moc agresivní a bije to do očí. Vybírejte nenápadné brože, které jsou zároveň elegantní.