Dnešní elektro

Taky si vzpomínám na dobu, kdy ještě vůbec neexistovalo třeba elektrokolo. A nyní v dnešní době elektrokolo a elektrokoloběžka jsou zcela normální. A musím vám říct, že bych nevěděla, že taky jednoho dne propadnu tomuto trendu. Pořídila jsem si před dvěma lety elektrokoloběžku, protože nemám auto a bydlím na vesnici. A ono tam vesnici není žádný obchod ani hospoda. A není tady na vesnici absolutně nic. A to mě opravdu hodně vadí, protože nemám kam jít s přáteli. A navíc tady ve vesnici mám pouze jenom jednu kamarádku. A to je tehdy ze základní školy, ale stejně si moc nerozumíme. Víte, máme každá odlišné záliby. Takže jsem ráda, že mám elektrokoloběžku. Mohu jet do deseti kilometrového vzdáleného města. Tam mám opravdu hodně přátel a také kamarádů a jednu nejlepší kamarádku. Takže se velmi často scházíme někde v hospůdce.

Elektro má doma každý.

A taky chodíme do jednoho baru, který tam je nový. A proto jsem ráda, že mám taky elektrokoloběžku kvůli tomu, že mohu jezdit ke kamarádce domu. Sice se scházíme nejvíce v baru anebo v restauraci či hospodě. Díky elektrokoloběžce si taky mohu dovolit nějaký výlet k rybníku. A tam se s kamarádkou taky velmi často scházíme.

Elektřina je důležitá.

Víte, je tam krásná příroda a musím říct, že je lepší místo jsem tady u nás ve městě nenašla. Jsem ráda, že díky elektrokoloběžce jsem zase mobilní a mohu jet kamkoliv chci, protože ty dnešní autobusy z vesnice do města jezdí opravdu katastrofálně, někdy je zpoždění i dvacet pět minut. A to mi vadí. Takže díky bohu tomu, že jsou elektrokola a taky elektrokoloběžky. A využíváte taky nějaké elektro? Třeba například elektrokoloběžku jako já? Dokonce i moje máme už tomuto trendu elektra propadá, protože touží po tom, že by si pořídila elektrokolo, které je velmi pohodlné. A může jezdit se mnou na zábavné výlety, jak si kdysi přála.